Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Дочекались і росіяне нове російське підпілля

В Києві формується нове російське підпілля: “Русский центр” націлений на нелегальну роботу проти існуючого режиму

У Києві відбувся установчий з’їзд політичної організації антипутінських російських націоналістів “Русский центр”
Image Hosted by PiXS.ru

У київському Будинку кіно 11 жовтня, відбувся установчий з’їзд , що об’єднав близько 30-ти супротивників путінського режиму. Всі ініціатори створення центру змушені були покинути РФ через політичні репресії, і зараз намагаються створити опозиційну Кремлю організацію, що діятиме підпільно на території РФ. Про це Патріоти України розповідають з посиланням на “Радіо Свобода”.

Делегати з’їзду зазначили, що ключове завдання організації – “формування в Україні організаційної складової російського революційного націоналізму”.

“Наша кінцева мета – створення інфраструктури протесту в Росії. Тут ми створюємо Центр як фактор впливу на внутрішню політику РФ. Можна сказати, що український Майдан звільнив не тільки своїх політичних в’язнів, а й російських, тому що не тільки я, але і багато хто з тих, хто беруть участь у цьому з’їзді і є засновниками нової організації у себе на батьківщині, звичайно ж, перебували б за гратами, якби не Україна”, – заявив один із засновників “Русского центра” Денис Вихорев, організатор в РФ проукраїнської “Непримиренної ліги”.

Вихорев зазначив, що основний склад членів “Центру” буде в РФ, там вони “вестимуть підпільну роботу”.

Серед засновників “Русского центра” – російські опозиціонери і учасники антитерористичної операції на території Донбасу, зокрема, “кіборг” Ілля Богданов – колишній офіцер ФСБ Росії, боєць добровольчого українського корпусу, який попросив політичного притулку в Україні.
Джерело: http://patrioty.org.ua/v-kiyevi-formuyetsya-nove-rosiyske-pidpillya-russkiy-tsentr-natsileniy-na-nelegalnu-robotu-proti-isnuyuchogo-rezhimu/
Tags: Патриоты России
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments

Recent Posts from This Journal