Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Сумна статистика: За 2014-2015 рр. українці рекордно збідніли

Поруч з Україною за темпами збідніння домогосподарств розташувалися Росія, Бразилія і Колумбія.
Image Hosted by PiXS.ru
Ілюстрація: dt.ua
В Україні реальні доходи домогосподарств за період 2014-2015 років скоротилися більше, ніж на 40%. Про це свідчить звіт Global Wealth Report (2015), опублікований швейцарським банком Credit Suisse, передають Патріоти України за матеріалами видання Корреспондент.нет.

Цей показник виявився найгіршим серед всіх країн. За даними дослідження, поряд з Україною за темпами збідніння домогосподарств розташувалися Росія, Бразилія і Колумбія.
Image Hosted by PiXS.ru

У звіті також говориться, що найбільші втрати за попередніми припущеннями повинні були понести доходи домогосподарств Греції. Проте показник країни (-17%) виявився в середині таблиці, поруч з іншими державами єврозони. Такими, як Австрія, Фінляндія, Франція, Португалія та Італія.

За досліджуваний період найбільше виросли реальні доходи домогосподарств Гонконгу і Китаю, 8% і 7%, відповідно. Трохи відстають, але все ж розташовуються на вершині таблиці США і Саудівська Аравія (близько 6% і 5%, відповідно).

Згідно з картою на підставі дослідження, опублікованого Якубом Маріаном, середній дохід одного дорослого громадянина України становить 1 437 доларів США. Для порівняння – середній дохід білорусів 1 551 долар, молдаван – 3 104 доларів.

Найбагатшими виявилися швейцарці – 567 000 доларів, близько 300 000 доларів складають доходи громадян Ісландії, Норвегії, Сполученого Королівства Швеції та Люксембургу.
Image Hosted by PiXS.ru
Джерело: http://patrioty.org.ua/sumna-statistika-za-2014-2015-rr-ukrayintsi-rekordno-zbidnili/
Tags: Україна, доходы, статистика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments