Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Ганьба та сором російського ЗМІ

Ганьба і сором: Пропагандисти Кремля показали скорботу росіян фотографіями з Києва (фото)
Даний випадок точно характеризує суть російської журналістики.

Image Hosted by PiXS.ru
Біля посольства РФ у Києві. Фото: ФБ
Пропагандисти Кремля використовують у своїх матеріалах фото з-під посольства Росії в Києві, куди українці несли квіти та іграшки, на знак скорботи про жертви катастрофи російського Airbus в Єгипті. При цьому, наприклад, на сайті видання vesti.ru, ніде, ні в описі до фото, ні в тексті немає згадки, де були зроблені ці фото, пише в Facebook журналіст Reuters Сергій Каразей, повідомляють Патріоти України.
Image Hosted by PiXS.ru
Біля посольства РФ у Києві. Фото: ФБ

Переглянув всю їхню сторінку – два матеріали з України на тему авіакатастрофи: “Жителі Севастополя вшанували пам’ять …” і “Жителі Донецька вшанували … “. Обидва з окупованих територій. Про Київ ні слова”, – додав він. Все це також не завадило використовувати фото з Києва для ілюстрації “Росія скорбить”. “У цьому російська журналістика”, – підсумував Каразей.

Image Hosted by PiXS.ru
Пасажирський лайнер A321 російської авіакомпанії “Когалимавіа” розбився напередодні в Єгипті. Загинули 224 людини. У катастрофі Airbas, який здійснював рейс з Шарм-Ель-Шейха в Санкт-Петербург, ніхто не вижив. Відомо, що в авіакатастрофі в Єгипті загинули 4 українця. родичі загиблих в Єгипті досі не вірять у те, що трапилося. Кияни, у свою чергу, несли квіти і запалювали лампадки біля посольства Росії.
Джерело: http://patrioty.org.ua/ganba-i-sorom-propagandisti-kremlya-pokazali-skorbotu-rosiyan-fotografiyami-z-kiyeva-foto/

Моі п*ять копіойк: яке потворне перекручування, навіщо це робиться, з якою метою? І вони ще хочуть в подальшому відновлення до себе дружнього ставлення? Брідки люди, що з них взяти, якщо у дні скорботи дочка Пескова святкувала Хеллоуин! Тьфу, яка гідота!
Tags: Россия лживая
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments