Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Кавказький хід Ердогана: Туреччина, Азербайджан і Грузія підпишуть спільну оборонну декларацію

Кавказький кошмар Кремля схоже втілюється у життя. Анкара повела наступ на найслабшому напрямку російської стратегічної оборони, де ісламські народи та Грузія давно вбачають Туреччину противагою амбіціям Росії.
Image Hosted by PiXS.ru
Ісмет Йилмаз. Фото: axar.az.

Анкара, Тбілісі і Баку мають намір підписати меморандум про співпрацю у галузі оборони. Про це після двосторонніх і тристоронніх зустрічей в Стамбулі заявив міністр оборони Туреччини Ісмет Йилмаз, передають Патріоти України з посиланням на агентство АПА.

"У той час, як є необхідність вести регіональний і глобальний діалог, обговорення, проведені трьома країнами, дуже важливі. Ця співпраця і діалог є прикладом для інших країн. Ми також підкреслили важливість з точки зору забезпечення мирного майбутнього підписання в найкоротші терміни Декларації у сфері оборонного співробітництва між трьома країнами", - сказав він.

Міністр оборони Грузії Тінатін Хідашелі ж заявила, що співпраця між трьома країнами буде служити встановленню миру як у регіоні, так і в усьому світі. Вона зазначила, що майбутнє Азербайджану та Грузії так само, як і Туреччини, в питанні забезпечення військової безпеки пов'язано з НАТО. Глава міноборони Азербайджану Закир Гасанов зазначив, що зустріч у Стамбулі слугує забезпеченню миру і спокою в регіоні і проанонсував подібну зустріч в Баку найближчим часом.
Джерело:http://patrioty.org.ua/politic/kavkazkyi-khid-erdohana-turechchyna-azerbaidzhan-i-hruziia-pidpyshut-spilnu-oboronnu-deklaratsiiu-102798.html
Tags: Азербайджан, Грузія, Туреччина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments