Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

СБУ викрила мережу, яка готувала теракти і диверсії в Україні

Керувала сепаратистка з Одеси: СБУ викрила мережу, яка готувала теракти і диверсії в Україні

Image Hosted by PiXS.ru
СБУ. Фото: DonPress.com.
У Службі безпеки України повідомляють про знешкодження резидентурної мережі спецслужб Російської Федерації, яка діяла на території східних і південних регіонів України. Про це під час брифінгу у вівторок повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, передають Патріоти України.

"За нашою інформацією, безпосередньо до створення цієї мережі було причетне Головне управління розвідки збройних сил РФ. Ця резидентурна мережа, яка була створена з діючих та колишніх військовослужбовців, отримала першочергове завдання – агентурне проникнення на об’єкти критичної інфраструктури південних областей держави, збір інформації про ці об’єкти, передбачалось також проникнення на військові об’єкти ЗСУ", – зазначив Ткачук.

Як пояснили в СБУ, їх цікавила також інформація з обмеженим доступом, зокрема щодо дислокації частин, боєготовності цих частин, переміщення військовослужбовців, бойової техніки. Ще одне завдання, яке відпрацьовували куратори з Москви, була підготовка і проведення диверсій і терактів щодо громадян України на території південних областей.

Керівником та координатором резидентурної ланки російські спецслужби призначили свого давнього агента-жінку, яка також брала участь в подіях на Куликовому полі в Одесі. За інформацією СБУ, вона виїжджала до Криму, де пройшла навчання ГРУ, в її навчанні брали участь безпосередньо куратори з Москви.
Звідси:http://patrioty.org.ua/other/keruvala-separatystka-z-odesy-sbu-vykryla-merezhu-iaka-hotuvala-terakty-i-dyversii-v-ukraini-163512.html

Мої п*ять копійок: потвори, тварюки! Вони хочуть щей і у нас зробити другий Донбас?! Будь вони прокляти!!!
Tags: тварюки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments