Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Ось вони такі ці духовні скрепи!

"Вешать, вешать, вешать!": "Відморожений" рашист Охлобистін заявив про готовність до масового знищення українців
Скандально відомий фанат "Новоросії" та бойовиків "ДНР" впав в істерику через заборону російській учасниці Самойловій брати участь у "Євробаченні".
Image Hosted by PiXS.ru
Іван Охлобистін. Фото:Livepark.pro
Відомий російський актор, затятий фанат терористів “Л/ДНР” і міфічного утворення “Новоросія” Іван Охлобистін жорстко прокоментував заборону російській співачці Юлії Самойловій на в’їзд в Україну і заявив, що українців “потрібно знищити”, бо в країні твориться “справжній свинячий нацизм”. Про це він написав у статті для ресурсу “Вблокнот”, передають Патріоти України.

Охлобистін пише, що росіяни самі образили Юлію Самойлову, самі того не розуміючи, зазначивши, що Кремль спеціально відправив співачку з інвалідністю на Євробачення до Києва з метою провокації.

Далі він написав, що в Україні справжній “свинячий нацизм”, а всіх незадоволених нібито “перерізали” і “знищили” за російську мову.

Також він говорить, що українців, мовляв, “поневолили”, а домовлятися з ними не треба – треба “брати і знищувати” “И правы были наши предшественники: не стрелять - вешать, вешать, вешать. Чтобы, как и семьдесят лет назад они обсерались по пути к виселице, плакали и блевали“, – стверджує “маргінальний недоносок Іван”.

Далі Охлобистін підкреслив, що він прихильник таких дій по відношенню до українців і вчить подібного своїх дітей.

Image Hosted by PiXS.ru
Звідси:http://patrioty.org.ua/society/veshat-veshat-veshat-vidmorozhenyi-rashyst-okhlobystin-zaiavyv-pro-hotovnist-do-masovoho-znyshchennia-ukraintsiv-164176.html
Коли Росія не пустила до себе на Евробачення грузінських співаків, чомусь росіян нихто ні вішав. А мабуть теж тоді було б треба, чи як?
Tags: Росія, скрепи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments