Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

ПРО БРЕХНЮ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ.

Олег Пономар

Коли ви зустрічаєте в мережі - Трампа критикують лише представники Демократичної партії та її симпатики, знайте - це брехня, технологія та маніпуляція.

Ось вам приклад.

Сьогодні основне питання майбутнього судового процесу над Трампом у Сенаті - чи буде давати свідчення під присягою колишній радник Трампа з нацбезпеки, Джон Болтон. Бо Болтон знає з перших рук ЯК і ЧОМУ Трамп прийняв рішення щодо заморожування військової допомоги Україні (і Болтон не відмовляється свідчити, якщо Сенат його викличе). Але для цього республіканські сенатори (хоча б кілька з них) повинні поставити інтереси закону і справедливості вище мафіозної кругової поруки.

Так ось, національне опитування показує, що 66% американців хочуть щоб Болтон свідчив. За партіями хочуть цього: 39% всіх американців-республіканців, 71% незалежних і 91% демократів. Тобто, те, про що я пишу кожен день і чого хочу - це позиція НЕ Демократичної партії (куди мене записали маніпулятори і брехуни), це позиція здорової Америки, яка не хоче жити в банановій республіці, в яку Трамп перетворює Америку.

Другий приклад маніпуляції.

Українцям немає діла до Трампа, до критиків Трампа і таке інше адже голосують лише громадяни США, і нехай вони самі розбираються.

Так ось, вчора Міністр оборони Великої Британії заявив, що Велика Британія не може більше розраховувати на США, Велика Британія має бути готовою битися у війнах без США, і що він прокидається в холодному поту від політики Трампа в усьому світі (і це – колись священний союз англосаксів, і в це не повірив би жоден фантаст кілька років тому). Це говорить не громадянин США. Тому не важливо який у тебе паспорт - британський, канадський чи український, якщо у тебе болить серце від того, що США з Трампом перестали бути лідером вільного світу, зраджують союзників (включно з Україною, і тому це стосується і українців), від того, що всі дороги від Трампа ведуть до Путіна.

Дякую.

Гарного дня всім 💟

Tags: США, Україна, імпічмент
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments