Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Вода тече по стінах: Побудована за 10 днів лікарня в Китаї почала руйнуватися

Лікарня для заражених коронавірусом у Китаї, яку збудували за 10 днів,почала руйнуватися, але мова йде про модульне спорудження, ще не передане в експлуатацію. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook "ДТП України", публікуючи відповідне відео, передають Патріоти України.

"Позахоплювалися швидкістю китайців - тепер давайте розповідати, що все китайське до к*ка. Госпіталь в Ухані, побудований за 10 днів, сам трохи прихворів. Хвалена китайська швидкість будівництва спочатку дивувала, а тепер можна побачити наслідки: комунікації виходять з ладу, вода тече по стіні, стелі відвалюються", - сказано в повідомленні.

У той же час китайські ЗМІ уточнили, причиною НП став сильний дощ зі снігом, який раптово обрушився на регіон. Протікання сталося у відділенні "Лейшеньшан", там ще йшли роботи. Варто нагадати, що лікувальні установи в Китаї, побудовані в рекордно короткі терміни, почали приймати хворих на корона вірус 3 і 6 лютого.

https://patrioty.org.ua/society/voda-teche-po-stinakh-pobudovana-za-10-dniv-likarnia-v-kytai-pochala-ruinuvatysia-video-315762.html

Від мене: Дуже шкода що так трапилось. Але відео вже не знайшла...
Tags: Китай, короновирус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments