Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

"Рукотворний психоз": Бацька пообіцяв розповісти багато цікавого про коронавірус

В Білорусі багато хто вирішив "хайпонути" на цій проблемі, а влада зі свого боку почала відловлювати таких людей.

28092052_2.jpg

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав коронавірус "психозом" і пообіцяв розповісти багато цікавого про нього після того, як пандемія спаде. З такими словами він звернувся до громадян своєї країни. Відповідний ролик опублікував у Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

"Ось коли закінчиться коронавірус цей – і не вірус, а психоз, – я вам багато чого цікавого розповім. Дуже багато", – сказав білоруський лідер.
Водночас Лукашенко запропонував людям поки подумати над такими питаннями: чи є коронавірус рукотворною інфекцією або ж випадково з'явився з повітря, а також – кому він був потрібен, і хто скористався цією ситуацією.

"Хтось оголосив, що це війна, у когось вибори, ще чогось, і кожен починає крутити-крутити. З вогнем жартують!" – попередив глава Білорусі.

Також він зазначив, що в Білорусі багато хто вирішив "хайпонути" на цій проблемі, а влада зі свого боку почала відловлювати таких людей.


Дмитрий Смирнов

@dimsmirnov175
Лукашенко: Когда закончится коронавирус этот, я вам много интересного расскажу. Очень много! Коронавирус это рукотворная инфекция или случайно из воздуха она появилась? В мире попытались использовать в своих целях этот психоз? Каждый начинает вертеть-крутить. С огнем шутят!

Відео можно подивитись тут: https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/rukotvornyi-psykhoz-batska-poobitsiav-rozpovisty-bahato-tsikavoho-pro-koronavirus-video-321555.html

Мої п'ть копійок:Трымайцеся, браты!
Tags: короновирус
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments