Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

"Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року"...

"Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну.
27092045_2.jpg
Слава Рабінович

Президент РФ Володимир Путін зробив помилку, не домовившись із членами ОПЕК про видобуток нафти. Таку думку висловив російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України з посиланням на Факти.


"Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, проти кого він цього разу пішов. Це не українська армія зразка 2014 року, а щось набагато серйозніше", – сказав він.

За словами фінансиста, нинішня ситуація схожа на історію, яка сталася з Радянським Союзом в останні роки його існування. "Саудівська Аравія може легко наростити видобуток нафти, приблизно на 2 млн барелів на добу. І от не минуло й двох днів, як уряди деяких інших країн цього регіону наслідували її приклад і теж оголосили про збільшення видобутку нафти. Багато хто вважає, що саме такими діями вони свого часу у змові з [на той момент президентом США] Рональдом Рейганом допомогли знищити Радянський Союз", – зазначив Рабінович.

Він вважає, що це не було вирішальним чинником для розвалу СРСР, "але одним із найважливіших". "СРСР збанкрутував не тільки через довгострокові причини неспроможності соціалістичної економіки, а й через те, що закінчився дуже тривалий період зростання цін на нафту за часів [голови Радянського Союзу Леоніда] Брежнєва, який забезпечував так звану брежнєвську стабільність. Однак ця уявна стабільність насправді була стагнацією. Якби не високі ціни на нафту, неефективність соціалістичної економіки виявила б себе набагато раніше", – пояснив Рабінович.
https://patrioty.org.ua/ecomomic/khity-tyzhnia-rozviazavshy-viinu-proty-opek-putin-ne-usvidomliuie-shcho-tse-ne-ukrainska-armiia-zrazka-2014-roku--rabynovych-321629.html
Tags: Росія, Суспільство
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments