Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Тих, хто хворів на кір і вітрянку, уханьська зараза обминає стороною, - імунолог

Лікар заявив, що повідомлення про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом.
09114129_14.jpg
Апетит уханьської зарази щодня шокує, тому що поки не знайшли "протиотруту". Станом на ранок четверга, 9 квітня, у світі зареєстрували 1 484 811 випадків зараження коронавірусом. Ковід-19 вбив 88 538 осіб. Змогли вирватися з лап злої хвороби всього 329 876 осіб. Виявляється, щеплені або ті, хто перехворів на вітрянку і кір мають певний ступінь захисту від коронавірусу, заявив російський лікар-імунолог, кандидат медичних наук Олексій Попович, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За його словами, імунітет таких людей по відношенню до коронавірусу міцніший.

При цьому лікар наголосив, що це не означає, що їм не треба бути обережними і не захищати себе.

Те, який у людини імунітет від коронавірусу, залежить від генетики і способу життя. Якщо у пацієнта немає хронічних захворювань, то він легше переносить зараження, додав Попович.

Імунолог звернув увагу і на те, що є певні фактори, що впливають на імунітет. Це недосипання, недоїдання і постійний стрес.

Також Попович заявив, що повідомлення ЗМІ про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом. Жодного наукового підтвердження цьому немає, все це поки гіпотеза

Звідси:h ttps://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tykh-khto-khvoriv-na-kir-i-vitrianku-ukhanska-zaraza-obmynaie-storonoiu--imunoloh-323230.html

Мої п'ять копійок: Хто іншій, який спростуе цю інформацію? Немае вже нікому віри. Усі таки спіціалісти, щой годі, нехай їм грець!
Tags: короновірус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments