Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Колишній депутат Держдуми РФ підтвердив, що в Кремлі зараз панічні настрої

Режим президента Володимира Путіна впаде вже найближчим часом. Таку думку телеканалу "Спец" висловив екс-депутат Держдуми Росії комуніст В'ячеслав Тетекін, передають Патріоти Українии 22 люього 2020 року. Він звернув увагу на те, що Путін раптово втратив інтерес до історії зі зміною Конституції, яку терміново анонсував всього півтора місяці тому. "Багато хто говорить, що у нього погіршується здоров'я. І в зв'язку з цим він гарячково намагається знайти якийсь варіант поведінки, який би дозволив йому зберегтися при владі. В першу чергу стурбоване своїм майбутнім його найближче оточення, весь олігархат, який навколо нього скупчився: всі ці Тимченки, Ротенберги і т. д. Таке відчуття, що вони зараз знаходяться в стані розгубленості. вони відчувають, що насувається щось неминуче і страшне для них. Йде справа до виверження вулкана", - заявив колишній депутат.

Провісниками майбутнього краху режиму, з його слів, є наростання невдоволення в суспільстві, а також різка зміна риторики діячів культури і шоу-бізнесу про владу. "Пацюки починають бігти з тонучого корабля! Ті, хто найбільше підспівував цьому режиму, хто користувався благами цього режиму, всі ці шоумени зараз говорять:" Так як же так? Як можна так поводитися з народом? " (...) Їм зараз вигідно, що вони попереду паровоза біжать. Що вони раніше, ніж реальна опозиція, почали говорити про порочність цього режиму. Вони зараз і рвуть на собі сорочку. Сам результат щурів з тонучого корабля підтверджує той факт, що цей корабель починає тонути", - пояснив комуніст.

З його слів, режим зараз почав метушитися і цим робить собі тільки гірше. "Те що вони зараз витворяють в надії стабілізувати суспільство, насправді енергійно веде до його дестабілізації. Спроби залатати діри не виходять, тому що сам капітан знаходиться в сум'ятті і не дуже знає, в який бік рулити, команда побилися, скрині з золотом вивезла і переховала. І інтересу зберегти цей корабель у них немає. Вони зараз рятують накрадене, яким набиті трюми цього корабля", - пояснив Тетекін.
Звідси:https://patrioty.org.ua/blogs/z-arkhivu-pu-bezsmertnyi-lider-putinizmu-vazhko-khvoryi-u-moskvi-vse-holosnishe-hovoriat-pro-skoru-zminu-pravliachoho-rezhymu-365005.html
Tags: Росія
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments