Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

До наступу готові: Західні ЗМІ опублікували нові супутникові знімки стягнутої до кордонів України

До наступу готові: Західні ЗМІ опублікували нові супутникові знімки стягнутої до кордонів України та в Криму військової техніки РФ

У мережі з'явилися нові супутникові знімки, на яких видно посилення російських військових сил на кордоні з Україною та в окупованому Криму. Фото опублікував The Wall Street Journal, повідомляють Патріоти України.
Зазначається, що, на думку експертів, судячи з кількості техніки, Росія виглядає готовою до військового наступу. Знімки були зроблені в період з 27 березня по 16 квітня компанією Maxar Technologies, що спеціалізується на супутниковій зйомці.

Як передає «Дождь», директор компанії Ден Яблонський пояснив, чому прийняв рішення опублікувати фотографії:

«Я думаю, це знімає деякі сумніви щодо того, що насправді відбувається в дуже неспокійному регіоні».
На одному з опублікованих знімків за 16 квітня – авіабаза в Криму. Видно ряд винищувачів Су-30. Ще в березні їх там не було.


На інших знімках зображений табір під Воронежем, куди Росія з кінця березня стягує війська. На знімках можна розрізнити вертольоти, розвідувальні дрони, мотострілецькі та бронетанкові частини, військові госпіталі.


На думку колишніх та нинішніх американських чиновників, триваюче нарощування військ на кордоні, а також передислокація з інших регіонів країни бомбардувальників Су-34, Су-30, Су-27, Су-25 і Су-24 покликані посилювати політичний вплив Москви на Україну.


Як зазначив Філіп Брідлав, колишній офіцер ВПС США, який перебував у Верховному командуванні НАТО в момент окупації Криму у 2014 році, фото показують, що російські підрозділи не мають наміру завдавати негайного удару, але у Москви є кілька варіантів розвитку подій.
Зввдси:https://patrioty.org.ua/politic/do-nastupu-hotovi-zakhidni-zmi-opublikuvaly-novi-suputnykovi-znimky-stiahnutoi-do-kordoniv-ukrainy-ta-v-krymu-viiskovoi-tekhniky-rf-372878.html
Tags: Росія, вторгнення, напад
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments