Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

"Вот тебе и батут", "Ну, за российскую космонавтику! Не чокаясь"...


Рогозіну пригадали його "батут": Роскосмос просить Ілона Маска доставляти своїх космонавтів на МКС, адже на Crew Dragon у рази дешевше, ніж на застарілих "Союзах"

"Роскосмос" веде переговори з NASA про польоти російських космонавтів на МКС на кораблі Crew Dragon Ілона Маска. Новина схвилювала соцмережі.

"Роскосмос" почав переговори з космічним агентством США NASA про доставку своїх космонавтів на МКС за допомогою корабля Crew Dragon Ілона Маска. Новина викликала ажіотаж в російському сегменті соцмереж, зазначають Патріоти України.

Факт переговорів з NASA в інтерв'ю російським ЗМІ підтвердив прес-секретар "Роскосмосу" Володимир Устименко.

"Як тільки будуть досягнуті домовленості, повідомимо", - заявив росіянин.

Він уточнив, що зараз з американським агентством намагаються дійти згоди по "ряду питань" в використанні Crew Dragon.

Новина справила ефект розірваної бомби у Мережі. Главі "Роскосмосу" Дмитру Рогозіну зразу пригадали його перл про "батути". Адже кілька років тому у відповідь на санкції США за напад на Україну головний чиновник Путіна по космосу написав у Twitter: "Пропоную США доставляти своїх астронавтів на МКС на батуті".

Російські користувачі Мережі прийшли до висновку, що космічній сфері в РФ прийшов кінець. "Вот тебе и батут", "Ну, за российскую космонавтику! Не чокаясь", "Путин принял Россию с пилотируемыми космическими полетами, а оставит с деревянной сохой", "Батут, я так понимаю, уже не актуален. За панцирную кровать! В ней прорыв", "Не пускайте их туда! Они вам дырок в "Драгоне" насверлят" - кепкують росіяни.
Звідси:https://patrioty.org.ua/politic/rohozinu-pryhadaly-ioho-batut-roskosmos-prosyt-ilona-maska-dostavliaty-svoikh-kosmonavtiv-na-mks-adzhe-na-crew-dragon-v-razy-deshevshe-nizh-na-zastarilykh-soiuzakh-373495.html
Tags: Росія, космос
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments