Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Асвабодись?!

"​Так теперь выглядит стадион команды "Шахтер" в дыре... Это же стадион, где были тренировки грандов футбола во время Евро-2012. Все, к чему прикасается оккупант, превращается в тлен", - блогер (фото, )
Окупований Донецьк з кожним днем все більше перетворюється на суцільну руїну. Житлові багатоповерхівки вражають своїм станом. Актуальні фото напівзруйнованих районів міста опублікував у своєму Twitter блогер "БыльБылева", передають Патріоти України.
На фото видно, що на балконах багатоповерхівок вже немає вікон. Зате є багато сміття. Як написав автор публікації, на знімках зображений мікрорайон Жовтневий.Однак на території біля самого будинку досить чисто. Тим часом, користувачі мережі в коментарях порівнюють це місце із зоною відчуження.

Як зона відчуження Чорнобиль
Був там недавно. Моторошно...
Вічно шастають нарки, бухарі, вбиті п'ятиповерхівки, за*рані вулиці і ринок…
Деякі юзери кажуть, що і до війни там було моторошно, а сам район не надто приємний.

А колись там жили прямо культові персонажі...
Та там і до війни не дуже район був, це просто доповнило картину вічного пи*деця там
Також в мережі показали, як тепер виглядає "Олімпік" - колишній домашній стадіон команди "Шахтар". Тут проходили тренування грандів футболу під час Євро 2012. "Все, до чого торкається окупант, перетворюється на тлін", - йдеться у підписі до відео.

Звідси:https://patrioty.org.ua/society/tak-teper-vhliadytstadyon-komand-shakhter-v-dre-to-zhe-stadyonhde-bly-trenyrovky-hrandov-futbola-vo-vremia-evro-2012vse-k-chemu-prykasaetsia-okkupant-prevrashchaetsia-v-tlen--bloher-foto-video-375519.html

Мої п'ять копійок: але ж відео таки чомусь немае. Мабуть відалили... Ось такий він цей "руський мир" гіркий. ще хтось хоче такого як у Донбасі?!
Tags: Донбас
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments