Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

Отримала обидві дози вакцини:

Отримала обидві дози вакцини: Родичка королеви Єлизавети II захворіла тромбозом після щеплення від COVID-19


У дружини двоюрідного брата королеви Великої Британії Єлизавети II, принцеси Кентскої Марії Христини фон Рейбніц, виявили тромбоз після того, як вона вакцинувалася препаратом від коронавірусу AstraZeneca. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на The Sun.

За інформацією журналістів, 76-літня королівська особа після щеплення відчула погіршення здоров'я і звернулася за допомогою. Це сталося після того, як вона отримала вже обидві дози вакцини AstraZeneca.

Зараз принцеса перебуває на лікуванні вдома. При цьому королівська сім'я поки відмовляється коментувати інформацію про хворобу принцеси і її зв'язок зі щепленням. Нагадаємо, у березні низка європейських країн, включно з Францією, Німеччиною і Данією, призупинили щеплення вакциною AstraZeneca до оприлюднення висновків ЕМА щодо можливого побічного ефекту в цієї вакцини, який викликає підвищене згущення крові й тромбози.


https://patrioty.org.ua/svitske-zhyttia/otrymala-obydvi-dozy-vaktsyny-rodychka-korolevy-ielyzavety-ii-zakhvorila-trombozom-pislia-shcheplennia-vid-covid-19-376117.html
Tags: короновірус
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments