Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

 • Mood:

Чуркін в ООН зрадив Путіна і грає на боці “Київської Хунти” і США

Правда депутат не ходить до Держдуми. Але його доводи від цього не менш цікаві.
Image Hosted by PiXS.ru

Народний депутат України Антон Геращенко звернувся до громадян Росії. Звернення депутат розмістив на своїй сторінці в соцмережі Faceboo, зазначають Патріоти України.

Росіяни !

Постійний представник РФ при ООН Чуркін, завербований агентами ЦРУ, зрадив інтереси Росії і Путіна! Він, наперекір своїм начальникам – Сергію Лаврову і Володимиру Путіну, заблокував створення трибуналу з розслідування катастрофи малазійського Боїнга над Донбасом!

При цьому всім (особливо в РФ.-ПУ) відомо, що Росія не має ніякого відношення до цієї катастрофи! У всьому винна Українська хунта і підтримує її агресивний блок НАТО.

Всі кращі російські журналісти-правдоруби, Дмитро Кисельов, Володимир Соловйов і Михайло Леонтьєв витратили сотні годин прямих ефірів, щоб донести до російського народу правду про те, що Малайзійський Боїнг збила українська вояччина, а Чуркін, наперекір інтересам Росії, своїм вето заблокував створення трибуналу при ООН, який звичайно ж повинен був винести свій обвинувальний вердикт, який викривав криваві злочини української хунти Порошенка, Яценюка, Турчинова.

Це зрада! Що ж тепер робити?! Як бути? Українська хунта радіє від своєї безкарності і радіє тому, як Російські дипломати в особі Чуркіна здають інтереси Росії! Все світове співтовариство введено в оману зрадою Чуркіна.

Тепер всі твердять, що саме Володимир Путін винен у катастрофі малазійського Боїнга, тому що зрадник – Чуркін, що перераховував в американському банку свої 30 срібняків, не дає розслідувати злочин, вчинений ким завгодно, але тільки не Росією.

Росіяни, об’єднуйтеся, виходьте на вулиці і площі своїх міст, вимагайте заміни Чуркіна та Лаврова і повторного голосування в Радбезі ООН за створення міжнародного трибуналу з розслідування трагедії з Малайзійський Боїнгом!

Тільки так можна домогтися торжества справедливості і виправдати чесне ім’я Володимира Путіна! Якщо міжнародний трибунал з розслідування злочинів української вояччини не буде створено, то українська хунта виграє, а Росія і Володимир Путін програє!

Всі на захист Володимира Путіна! Так переможемо!

Прошу громадян Росії робити репост! (укра\нцям теж можна, особливо якщо є знайомі в РФ.- ПУ)
Джерело: http://patrioty.org.ua/rosiyanam-vidkrili-ochi-churkin-v-oon-zradiv-putina-i-graye-na-botsi-kiyivskoyi-hunti-i-ssha/

Мої п'ять копійок: Приєднуюся до викриття пана Чуркіна про його підривну діяльності яка шкодить Росії!
  Панове, пріеднутесь, откривйте очі росіянам!
Tags: Патриоты России
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments