Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

 • Mood:

Бо всі ми разом

Бо всі ми разом: Український бойовий офіцер віддав честь параду футбольних фанів у Львові (фотофакт)

Під час спільної ходи українських та білоруських вболівальників перед грою національних збірних, був момент, котрий залишився непоміченим українськими ЗМІ.

Image Hosted by PiXS.ru

Маршрут ультрас, що несли транспаранти з патріотичними лозунгами, за свободу та незалежність України, проходив повз військову частину львівських десантників, зазначають Патріоти України.

Ентузіазм, патріотизм та братська солідарність вболівальників були такими, що черговий офіцер в/ч, котрий з бійцями вийшов з КПП, не зміг стриматися і салютував фанам, приклавши руку до кашкета.

Вітання бійців, котрі ймовірно пройшли своє пекло на Донбасі, справило велике враження на білоруських ультрас. Один з вболівальників і зробив цей знімок на телефон, котрий згодом віднайшов львів’янин Ігор Лильо.

“Для мене особисто, фото сьогоднішнього дня – це український офіцер, котрий віддає честь вболівальникам білоруської та української футбольних збірних у Львові. Це той момент, коли пишаєшся своєю країною. Не знаю хто робив фото, але ви вже в історії”, – написав пан Ігор 5 вересня.
Джерело: http://patrioty.org.ua/bo-vsi-mi-razom-ukrayinskiy-boyoviy-ofitser-viddav-chest-paradu-futbolnih-faniv-u-lvovi-fotofakt/
Tags: Патріоти України, патріоти Білорусії
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments