Irma (irma_denk) wrote,
Irma
irma_denk

 • Mood:

Геть окупантів: Українські ВМС відігнали російські кораблі від Одеси

За останні три місяці “Ладный” вже вдруге опинився поруч з територіальними водами України.
Image Hosted by PiXS.ru
Ілюстрація: ЖЖ


Військово-Морські Сили ЗСУ виявили в поблизу територіальних вод і в морській (виключній) економічній зоні України кораблі Чорноморського флоту РФ. Як повідомляється на сайті Міноборони це сталося в ході українсько-американського навчання “Сі Бриз – 2015, що проходять у Чорному морі, передають Патріоти України. Зокрема йдеться про сторожовий корабель “Ладный” і малий протичовновий корабель “Суздалец”. “Обидві одиниці ЧФ РФ вже не перший день виявляють неприховану цікавість до заходів, які проводять учасники міжнародного навчання”, – йдеться у повідомленні.

“Зважаючи на те, що подібне відбувається в умовах неоголошеної агресії Російської Федерації проти України, а також з метою недопущення перетину морської ділянки державного кордону, в море вийшли чергові сили ВМС ЗС України, цілі ідентифікувала піднята в небо морська авіація. Крім того, підрозділи військ берегової оборони вели спостереження за непроханими гостями засобами розвідки та супроводження артилерійськими системами. Заходи проводилися у взаємодії з кораблями морської охорони Державної прикордонної служби України. З часом “Ладный” відійшов на південь від Одеси”, – повідомили у відомстві.

Також у Міноборони зауважили, що за останні три місяці “Ладный” вже вдруге опинився поруч з територіальними водами України. “Дії російських кораблів жодним чином не вплинули на хід українсько-американського навчання “Сі Бриз — 2015″. Водночас, Командування ВМС ЗС України занепокоєне тим, що поруч з українськими берегами і кораблями країн-учасниць курсує 35-річний корабель “Ладний” — саме той, що “відзначився” в останню неділю липня цього року на параді у Севастопольській бухті, коли випущена ним ракета розвалилася на частини і тільки випадково ніхто не постраждав. В умовах, коли поруч здійснюється інтенсивне судноплавство, це надто великий ризик для безпеки цивільних суден та кораблів-учасників навчання”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: http://patrioty.org.ua/get-okupantiv-ukrayinski-vms-vidignali-rosiyski-korabli-vid-odesi/

Мої п'ять копійок: Ні, ви мені скажіть будьласка, на@@@а нам такі млинці на лопаті? Недай бог чого -то там піде не так, і воно ото опудало, стрельне не туди або саме раптом підірве cебе, а ми повинні відповідати?
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments